Tam da istediğiniz hayatı mı yaşıyorsunuz yoksa başkalarının planlarına mı dahil oluyorsunuz?

Hayalleriniz ve hedefleriniz neler?
Bugünden başlayarak, içinizdeki gücü uyandırabilir ve rüyalarınızı yaşama geçirebilirsiniz….Ancak tek başına olumlu düşünce, yaşamımızı değiştirmek için yeterli değildir. Nasıl düşündüğünüzü, nasıl hissettiğinizi ve yaşadığınız her gün neler yaptığınızı değiştirmek için, bazı stratejilere ve adım adım neler yapacağınızı gösteren planlara sahip olmanız gerekir.

Şu anda bu sürecin sizin lehinize çalışması için gerekli olan tek şey, değişimin mümkün olduğuna inanmakla başlamaktır.

Geçmiş geleceğiniz değildir…

A.Robbins’in dediği gibi, Yazgınızın yöneticisisiniz, ruhunuzun kaptanısınız… O size bağlıdır… Amaçlarınızı belirlemek için beklemeyin… Geminizi şimdi döndürmeye başlayın, çünkü az ilerde, önünüzdeki şey geleceğinizdir….

Yaklaşımımız;

Tam da istediğiniz gibi bir hayatı yaratmada katalizör olmak.

Hayallerinizi hedeflere, hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmek için, içinizde tam ve bütün olarak bulunan gerçek performansı ve potansiyeli ortaya çıkarmak.

Mutluluk, başarı, sağlık…. Hayatınızla ilgili tüm farkındalığı saptamak. Bunları gerçekleştirmek için eylem adımlarını oluşturmak.

Eğer gerçekten yapmak ve başarmak istediğiniz bir şey varsa, yaşam kalitenizi artırmak, hayatınızı daha mutlu, huzurlu ve kendinden emin olarak yaşamak istiyorsanız… yanınızdayız.

Daha fazla bilgi için Mine Canova Coaching ile iletişime geçebilirsiniz.
Duyurular
Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri
Copyright © 2014 Mine Canova
E-Mail Adresiniz